Somer Şef Genç Oyuncuyla Yakalanınca Sinirlendi

Ünlü şef Somer Sivrioğlu, kendisinden 22 yaş genç Aslı Turanlı ile samimi bir şekilde görüntülendi. Daha önce uzun süren evliliğini sonlandırarak genç aşkı için adım atan Sivrioğlu, bu sefer genç bir oyuncuyla zaman geçirdiği karelerle gündeme geldi.

MasterChef’in jüri üyelerinden olan Somer Şef, özel hayatıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Daha önce 18 yıllık bir birlikteliği sonlandırıp yeni bir ilişkiye adım atan Sivrioğlu, şimdi ise genç bir oyuncu ile bir araya gelmiş görünüyor.

Bir süredir beraber olduğu Pınar Kızılkaya ile ilişkisini sonlandıran Somer Şef, genç oyuncu Aslı Turanlı ile ilişkisini kamuoyuna duyurdu. 30 yaşındaki Turanlı ile 52 yaşındaki Sivrioğlu, bir akşam yemeği için bir araya geldiklerinde kameraların kendilerini görmesiyle rahatsız oldular. Ancak çift, daha sonra başka bir mekana geçerek gecenin ilerleyen saatlerine kadar birlikte vakit geçirdi.

Turanlı’nın bir anında duygusal anlar yaşayıp ağladığı gözlemlendiğinde, Somer Sivrioğlu onu sarılarak ve alnından öperek teselli etmeye çalıştı.

Mekanda samimi bir şekilde görüntülenen ikili, çıkışta basın mensuplarının sorularına “Aşkı hakkında ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki sorulara yanıt vermekten kaçındılar ve gazetecilere işlerini yapmalarını söyleyerek bir miktar sitem ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x