MANİSA (İGFA) – Türkiye Yüzme Federasyonu 2024 faaliyet programında yer alan 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi müsabakaları Antalya’da düzenlendi. Düzenlenen müsabakalarda Manisa BBSK’lı 11 sporcu yer aldı. Yeşil-Beyazlı sporcular girdiği yarışmalar da 15 en iyi derece ile müsabakayı tamamladı. Manisa BBSK’lı Elif Kalınoğlu 3 bölgede birinci olurken, Kuzey Şenses, Sare Gürler, Çağatay Çelik katıldıkları yarışmada başaralı bir sonuç alan sporcular, Aralık ayında düzenlenecek olan Türkiye Grup Yarı Final Müsabakalarına katılma hakkı kazandı.
Related Posts
Erdoğan, Şangay İşbirliği Örgütü Zirvesi’ne katılmak üzere Astana’ya gidiyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yoğun diplomasi gündemine bugün ve yarın Astana’da yapılacak Şangay İşbirliği Örgütü liderler zirvesine katılarak başlayacak.
Enez Çeribaşı kirazının hasat sezonu başladı
Edirne’nin Enez ilçesinde üretilen ünlü Çeribaşı kirazının hasat sezonu başladı. Avrupa’ya ihraç edilen ünlü kirazın hasadı, düzenlenen şenlikle kutlandı.
Koç Holding’in Sessiz Sahibi Ömer Koç Konuştu: “O Sektörü Takip Ediyoruz”
Türkiye’nin en büyük şirketler grubu arasında yer alan Koç Holding, geçtiğimiz günlerde 60. Olağan Genel Kurul Toplantısını düzenledi. Toplantıda yönetim kurulu başkanlığına yeniden Ömer M. Koç seçilirken, şirketin ilerleyen dönemde izleyeceği …