Görülmemiş olay: Hırsızı streç filme sardı

Kasımpaşa’da bir genç motosikletini ikinci kez çalmaya çalışan hırsızı yakaladı. Hırsız kaçmaya çalışınca ise onu ayaktan boynuna kadar streç filmle sardı. Genç streç filme sardığı hırsızı streç kutusuyla darp etti. Gencin polise teslim ettiği hırsız işlemlerinin ardından savcılık talimatıyla kaldığı çocuk yurduna teslim edildi. Olay, geçtiğimiz Perşembe günü öğle saatlerinde Beyoğlu Kasımpaşa Yahya Kahya Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre yaşı küçük olan bir şahıs semtte Caner Bal’a ait motosikleti çaldı. Genç kameralardan hırsızı tespit etti ancak yakalayamadı. Aradan bir süre geçtikten sonra aynı hırsız semtte Caner Bal’a ait diğer yeni bir motosikleti tekrar gözüne kestirdi.

STREÇ FİLME SARDI

Hırsız tam motosikleti çalacağı esnada Caner Bal’a yakalandı. Hırsız kaçmaya çalışınca onu yakalayan genç, elindeki streç filmle onu ayaktan boynuna kadar sardı. Ardından da hırsızı streç kutusuyla darp etti.

KALDIĞI ÇOCUK YURDUNA TESLİM DİLDİ

Olayın ardından Caner Bal, motosikletini çalan hırsızı teslim etmek için polis ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, hırsızı gözaltına alarak emniyete götürdü. Emniyette ifadesi alınarak adli işlemleri yapılan hırsız, savcılık talimatıyla kaldığı çocuk yurduna teslim edildi. Caner Bal’ın ilk çalınan motosikletin ise izine rastlanılamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x